день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Соціальні мережі корисні для здоров’я літніх людей

Фахівці з Університету Ексетера навчили 76 літніх людей користуватися Інтернетом і розробленим спеціально для дослідження комп’ютером. Вчені спостерігали за учасниками протягом двох років. Спілкування з далекими родичами по Skype і використання Facebook зміцнювало фізичне і психічне здоров’я добровольців, розповідає NDTV.

Дослідники помітили: навички використання соціальних мереж покращували когнітивні здібності, підвищували компетентність і позитивно впливали на психічне здоров’я і загальне благополуччя літніх людей. “Людина – частина суспільства. Немає нічого дивного в тому, що їй необхідне спілкування. Проте несподівано те, наскільки сильно соціальні зв’язки впливають на наше психічне і фізичне здоров’я”, – говорить дослідник Томас Мортон.

Завдяки сучасним технологіям підтримувати зв’язок з іншими людьми дуже просто. Навчання літніх людей навичкам роботи з комп’ютером допомагає значно підвищити якість їхнього життя. Ще одне дослідження, проведене раніше, показало: інтернет більш ніж на 30% знижує ризик розвитку депресії у пенсіонерів.

Шкільне життя

  
Фахівці з Університету Ексетера навчили 76 літніх людей користуватися Інтернетом і розробленим спеціально для дослідження комп'ютером. Вчені спостерігали за учасниками протягом двох років. Спілкування з далекими родичами по Skype і використання Facebook зміцнювало фізичне і психічне здоров'я добровольців, розповідає NDTV. Дослідники помітили: навички використання соціальних мереж покращували когнітивні здібності, підвищували компетентність і позитивно впливали на психічне здоров'я і загальне благополуччя літніх людей. "Людина - частина суспільства. Немає нічого дивного в тому, що їй необхідне спілкування. Проте несподівано те, наскільки сильно соціальні зв'язки впливають на наше психічне і фізичне здоров'я", - говорить дослідник Томас Мортон. Завдяки сучасним технологіям підтримувати зв'язок з…

Оцінити

0