Здоров'яПсихологія

Соціальні мережі корисні для здоров’я літніх людей

Фахівці з Університету Ексетера навчили 76 літніх людей користуватися Інтернетом і розробленим спеціально для дослідження комп’ютером. Вчені спостерігали за учасниками протягом двох років. Спілкування з далекими родичами по Skype і використання Facebook зміцнювало фізичне і психічне здоров’я добровольців, розповідає NDTV.

Дослідники помітили: навички використання соціальних мереж покращували когнітивні здібності, підвищували компетентність і позитивно впливали на психічне здоров’я і загальне благополуччя літніх людей. “Людина – частина суспільства. Немає нічого дивного в тому, що їй необхідне спілкування. Проте несподівано те, наскільки сильно соціальні зв’язки впливають на наше психічне і фізичне здоров’я”, – говорить дослідник Томас Мортон.

Завдяки сучасним технологіям підтримувати зв’язок з іншими людьми дуже просто. Навчання літніх людей навичкам роботи з комп’ютером допомагає значно підвищити якість їхнього життя. Ще одне дослідження, проведене раніше, показало: інтернет більш ніж на 30% знижує ризик розвитку депресії у пенсіонерів.

Шкільне життя

Back to top button