день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Смартфони заважають студентам вчитися, довів експеримент

Психологи з Університету Райса подарували студентам iPhone. Фахівці сподівалися, що учасники дослідження будуть користуватися ґаджетами для пошуку інформації, читання підручників та перегляду відеозаписів, пов’язаних з навчанням. Крім того, самі студенти на початку експерименту теж були в цьому впевнені. Насправді, все виявилося зовсім не так, передає The Daily Mail .

До і після експерименту вчені задали студентам ряд питань. Кожній відповіді присвоювалися бали. Чим вище опинявся бал, тим позитивніше була відповідь. Отже, коли студентів на початку експерименту запитали, чи допоможуть їм смартфони краще вчитися, середній бал становив 3,71. Через рік він знизився до 1,54. Тобто, студенти вже так не вважали.

Середній бал при відповіді учасників на запитання, чи будуть телефони відволікати їх від навчання, спочатку дорівнював 1,91. До кінця експерименту він виріс до 4,03. Відповіді на питання про те, чи допоможуть смартфони з виконанням домашньої роботи і підготовкою до тестів, теж спочатку були позитивними, а потім стали негативними. Дослідження показало, що добровольці в основному користувалися ґаджетом не для навчання, а для розваги.

Шкільне життя