день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Сливовий сік гальмує старіння

Сливовий сік гальмує старіння

Сливовий сік гальмує старіння

Сік зі слив очищає організм від токсинів, шлаків і «поганого» холестерину.

Фахівці стверджують, що сливовий сік є одним з ефективних натуральних засобів при захворюваннях кишечника. Цей напій містить харчові волокна, легкозасвоювані цукор і вітаміни А, В, С, Е, бета-каротин, залізо, йод, цинк, кальцій , магній, інші макро-і мікроелементи.

За словами вчених, сливовий сік можна пити для очищення організму від токсинів і шлаків, зниження скупчення солей важких металів. Крім усього іншого, в сливі є антиоксиданти, отже, при вживанні соку в організмі гальмуються всі процеси старіння і зменшується кількість вільних радикалів, що викликають різні пухлинні процеси.

Також за допомогою сливового соку знижується рівень поганого холестерину, а це, у свою чергу, відмінна профілактика атеросклерозу. За рахунок здатності виводити рідину з організму, напій знижує тиск і позбавляє від набряків. Кислі сорти сливи корисні при запорах як легке проносне.

Зауважимо, що при вживанні сливового соку є обмеження: його слід з великою обережністю вживати людям, що страждають на ревматизм. Також, внаслідок високого вмісту цукру, сливовий сік у великих кількостях небезпечний при цукровому діабеті.