Здоров'я

Сливовий сік гальмує старіння

Сливовий сік гальмує старіння
Сливовий сік гальмує старіння
Сік зі слив очищає організм від токсинів, шлаків і «поганого» холестерину.

Фахівці стверджують, що сливовий сік є одним з ефективних натуральних засобів при захворюваннях кишечника. Цей напій містить харчові волокна, легкозасвоювані цукор і вітаміни А, В, С, Е, бета-каротин, залізо, йод, цинк, кальцій , магній, інші макро-і мікроелементи.

За словами вчених, сливовий сік можна пити для очищення організму від токсинів і шлаків, зниження скупчення солей важких металів. Крім усього іншого, в сливі є антиоксиданти, отже, при вживанні соку в організмі гальмуються всі процеси старіння і зменшується кількість вільних радикалів, що викликають різні пухлинні процеси.

Також за допомогою сливового соку знижується рівень поганого холестерину, а це, у свою чергу, відмінна профілактика атеросклерозу. За рахунок здатності виводити рідину з організму, напій знижує тиск і позбавляє від набряків. Кислі сорти сливи корисні при запорах як легке проносне.

Зауважимо, що при вживанні сливового соку є обмеження: його слід з великою обережністю вживати людям, що страждають на ревматизм. Також, внаслідок високого вмісту цукру, сливовий сік у великих кількостях небезпечний при цукровому діабеті.

Back to top button