день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Службовій особі Українського центру оцінювання якості освіти Міністерства освіти і науки України повідомлено про підозру

Генеральною прокуратурою України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розслідуваному Головним слідчим управлінням МВС України за фактами несанкціонованого втручання та зміни інформації в «Реєстрі осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання».

На даний час встановлено, що перший заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти, вступивши у злочинну змову з невстановленими особами Центру, вносив зміни у результати зовнішнього незалежного оцінювання.

28.07.2015 вказаній службові особі Головним слідчим управлінням МВС України за погодженням з Генеральною прокуратурою України повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 362 КК України.

Цього ж дня до суду направлені клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

Судове засідання з цих питань перенесено на 30.07.2015 у зв’язку з неявкою підозрюваного.

Принагідно повторно інформуємо громадськість про те, що проведені у провадженні слідчі дії не призвели до зупинки роботи комп’ютерних програмних систем Центру.

Відтак, посилання окремих керівників обласних центрів ЗНО на відсутність можливості здійснювати поточну роботу за зверненнями громадян з питань внесення змін до системи є некоректним.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України