Освіта і IT

Skype Meet Now безкоштовна безпечна альтернатива Zoom

Microsoft на тлі ситуації з Zoom вирішила повернути собі втрачену аудиторію за допомогою нового сервісу Skype Meet Now.

Skype Meet Now – це безкоштовний і простий спосіб підключення через Skype без передплати, авторизації або навіть завантаження. Skype Meet Now – це, по суті, веб-версія Skype з додатковими зручностями: постійне посилання, яке ви можете додати до повідомлення або електронної пошти, розмиття фону, демонструвати екран комп’ютера і навіть зберігати записи відеодзвінків в хмарі і зберігати їх протягом 30 днів.

Для створення онлайн-зустрічі досить перейти на веб-сторінку Skype Meet Now, вибрати посилання “Створити безкоштовні збори” і отримати посилання для загальних зборів, яке можна відправити друзям. А оскільки термін дії посилання на збори не закінчується, то його можна використовувати повторно, що зручно для запланованих регулярних зустрічей. Найголовніше – не потрібно встановлювати жодних додаткових програм – все працює безпосередньо з браузера.

Також зловмисники не зможуть підключитися до конференції шляхом підбору комбінації ID-номера трансляції, як це сталося з Zoom, що робить сервіс від Skype надійнішим.

За словами Microsoft, для використання Skype Meet Now буде потрібно Edge на основі Chromium, або остання версія Google Chrome. Також є обмеження щодо кількості учасників конференції – не більше 50 осіб.

Відеонаради без реєстрацій і завантажень

Back to top button