день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Схильність до математики можна визначити ще в утробі

Вчені провели дослідження і встановили: жінки з низькими показниками гормону щитовидної залози під час вагітності частіше народжують дітей, які гірше справляються з математичними завданнями, пише Airdrieecho .

Дослідники простежили за станом 1196 здорових дітей з самого їх народження і до п’яти років. При цьому фіксувалася концентрація гормону тироксину у їхніх матерів на 12-му тижні вагітності. Згодом проводилася перевірка мовних та арифметичних навичок у дітей.

Виявилося, якщо під час вагітності у жінки в організмі було мало гормону, то у дитини у віці п’яти років частіше позначки з математики знаходилися на рівні нижче середнього. І ці результати зберігалися, незважаючи на зовнішні чинники. А ось на мовні навички концентрація тироксину не впливала. Ученим ще належить з’ясувати, чи залишаться проблеми з математикою з дітьми на все життя.

Шкільне життя

  
Вчені провели дослідження і встановили: жінки з низькими показниками гормону щитовидної залози під час вагітності частіше народжують дітей, які гірше справляються з математичними завданнями, пише Airdrieecho . Дослідники простежили за станом 1196 здорових дітей з самого їх народження і до п'яти років. При цьому фіксувалася концентрація гормону тироксину у їхніх матерів на 12-му тижні вагітності. Згодом проводилася перевірка мовних та арифметичних навичок у дітей. Виявилося, якщо під час вагітності у жінки в організмі було мало гормону, то у дитини у віці п'яти років частіше позначки з математики знаходилися на рівні нижче середнього. І ці результати зберігалися, незважаючи на зовнішні чинники.…

Оцінити

0