Здоров'яПсихологія

Шлюб зміцнює здоров’я, показало дослідження

Причому, для чоловіків сімейні узи корисніше, ніж для жінок. Дослідники з Університетського коледжу Лондона проаналізували дані більше 9000 чоловік, що народилися в березні 1958 року. У період з 2002 по 2004 роки фахівці оцінювали стан здоров’я учасників, в тому числі, активність мозку і функцію легенів, передає Daily Mail.

Дослідники з’ясували: здоров’я було найміцніше у тих жінок, які вийшли заміж в 25-35 років і не розлучилися. А для чоловіків шлюб мав ще більше переваг. Так, здоров’я чоловіків слабшало після розлучення, але відновлювалося, якщо вони знову вступали в шлюб. Стан здоров’я пар, які жили разом, виявилося майже таким же, як і в одружених людей. Однак легкі у чоловіків, які віддали перевагу співжиття офіційного шлюбу, працювали гірше.

Фахівці врахували такі чинники, як матеріальне становище, соціальний статус, стан здоров’я в дитинстві і рівень освіти. Інші дослідження показали: самотні чоловіки відчувають себе гірше, так як їм нікого вражати. Крім того, самотність скорочує тривалість життя. Люди, які не мають постійного партнера, частіше пропускають сніданок, їдять нездорову їжу, більше працюють і проводять багато часу в барах.

Шкільне життя

Back to top button