АнонсОсвіта і IT

Школи можуть залучити IT- спеціалістів до проведення профорієнтаційного заходу

Міністерство освіти і науки України у листі від 16.08.2019 № 1/9-519 «Щодо проекту Jоіn ІТ» повідомляє заклади загальної середньої освіти, що вони мають можливість долучитися до проекту Jоіn ІТ з питань організації профорієнтаційних зустрічей із учнями 8-11 класів щодо здобуття ІТ освіти та роботи в ІТ галузі із залученням представників ІТ індустрії.

Join IT – це всеукраїнський профорієнтаційний проект, який покликаний закласти фундамент для розвитку нової когорти висококваліфікованих IT-фахівців в нашій країні, шляхом залучення підростаючого покоління до сфери інформаційних технологій.

За останні 2 роки, в межах реалізації проекту, було проведено профорієнтаційну роботу у 25 містах України, залучено більше 36 000 школярів та до 300 менторів, що відвідували заклади освіти.

Протягом вересня – листопада в школах та дитячих будинках України будуть організовані лекції від працівників IT-компаній. Під час презентації представники індустрії розкажуть про актуальні спеціальності та IT-професії. Також продемонструють профорієнтаційний ролик (тривалістю до 7 хв.).

Асоціація «IT України» забезпечує координацію з IT-спеціалістом та надсилає всі необхідні матеріали за власні кошти.

Навчальний заклад, зі своєї сторони, має сприяти проведенню заходу, а саме: надати вільну аудиторію, проектор, динаміки (для ролику) та ПК.

Тривалість лекції – 1 академічна година. Час та дата узгоджується із школою та ІТ-спеціалістом індивідуально.

Зустрічі проводяться за участі: Konotop IT cluster, Kharkiv IT Cluster, Cherkasy IT Cluster, IT- Dnipro Community, Чернігівський IT кластер, UDTech, Astound Commerce, BrainBasket Foundation, Brocoders, ДАН-IT Едьюкейшн, ЕРАМ systems, GlobalLogic, LineUp, Mohawk Group LP, N-ІХ, AHOW, Netcracker, Postindustria, RiverSoft, SendPulse, SoftServe, Svitla Systems, Symphony Solutions, Valtech, Foridev, Artjoker, Sloboda Studio, Litera Ukraine, Workrocks, ICM Україна, Beetroot Academy, Luxoft, Sitecore.