Перерва

Перехід на навчання українською у школах, де викладають мовами національних меншин, має бути поступовим та комфортним

Перехід на навчання українською мовою у школах, де викладають мовами національних меншин, має бути поступовим та зручним для учнів та вчителів. Для цього будуть розроблені нові підходи та методики викладання предметів українською.

А для забезпечення якісного освітнього процесу державною мовою вчителі мають пройти підвищення кваліфікації. Про це розповів заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей під час робочої поїздки на Буковину, яка триватиме 10-11 травня 2018 року.

Павло Хобзей, зокрема, зустрівся з педагогами трьох закладів загальної середньої освіти, де навчаються румунською мовою. Це Годинівський НВК, Хряцьківський НВК та опорний заклад Великобудський НВК. Разом з освітянами він обговорив подальші кроки реформування системи освіти та найважливіші питання навчання українською мовою.

“Зараз для нас важливо почути думку вчителів, які працюють з учнями на місцях і знають особливості викладання у таких школах. Використовуючи отриману інформацію, ми зможемо здійснити комфортний перехід на якісно новий рівень навчання державною і рідною мовами”, – зазначив заступник Міністра Павло Хобзей.

Він також провів робочі наради з керівниками управлінь освітою, представниками ОДА, міських рад, ОТГ та працівниками Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та тренерами НУШ.

Back to top button