Перерва

Школа – це не тільки стіни й парти і програми, а ще й вчитель, який має відчувати повагу,- голова Уряду

Реформа освіти, яка вважається однією з ключових реформ Уряду України, – це довгостроковий процес, результати якого будуть відчутні лише за 10-12 років. Але відповідальність за майбутнє дітей, їх успішність і конкурентоздатність – питання сьогодення. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

«Процес навчання потрібно починати з дошкільної освіти. Це все має бути єдина система – конкурентна, сучасна, мобільна, – сказав Прем’єр-міністр. – Ми закладаємо основу змін і маємо нести спільну відповідальність за їх впровадження».

У цьому контексті Глава Уряду нагадав, що лише на програму оновлення початкової школи виділено 1 млрд грн. Але рівень використання коштів ледве перевищує половину.

«Потрібно відчувати свою відповідальність за успішність дітей. Ми не маємо право забирати у них єдиний в житті шанс на якісну освіту. Наголошую: до 2020 року завдання Уряду – щодо доступу до дитячих садочків, щодо оновлення програм та оснащення шкіл – має бути виконане», – зазначив Володимир Гройсман.

Одночасно він звернув увагу, що школа – «це не тільки стіни й парти і програми, а ще й вчитель, який має відчувати повагу».

«Протягом 10 років Україна має стати державою з високою якістю освіти, коли ми не тільки навчаємо дітей, а й поширюємо напрацьований досвід», – додав Глава Уряду.

Back to top button