Здоров'яХарчування

Шкільні сніданки підвищують успішність дітей з малозабезпечених сімей

Багато хто впевнений у тому, що сніданок – найважливіший прийом їжі. Дослідники з Університету Айови виявили тісний зв’язок між правильним харчуванням і хорошими оцінками. Вчені з’ясували, що безкоштовні шкільні сніданки допомагають дітям з сімей з низьким рівнем доходів краще вчитися, передає Psych Central.

Згідно з програмою шкільних сніданків Міністерства сільського господарства США, що почалася в 1966 році, в школах, де навчається певна кількість вихідців з малозабезпечених сімей, мають надаватися пільгові сніданки. Фахівці проаналізували успішність у школах, де було трохи менше дітей з сімей з низьким рівнем доходів, ніж потрібно для участі в програмі, і в тих школах, де таких дітей виявилося трохи більше.

У школах з безкоштовними сніданками діти вчилися краще. В учнів початкової школи, які відвідували навчальні заклади, які брали участь в програмі, оцінки з математики, природничих наук і читання виявилися на 25% вище, ніж у дітей з тих шкіл, які в програмі не брали участь. Чим довше школа брала участь в програмі, тим вище була успішність учнів.

Шкільне життя

Back to top button