Головне

Шість нових функцій в Android 4.3 Jelly Bean

Шість нових функцій в Android 4.3 Jelly Bean
Шість нових функцій в Android 4.3 Jelly Bean
Компанія Google офіційно анонсувала нову версію своєї мобільної операційної системи Android, що отримала назву 4.3 Jelly Bean. Апдейт виявився набагато більш глобальним, ніж очікувалося: нововведень в ньому дуже багато, так що система стала набагато більш функціональною у всіх сенсах. Зміни торкнулися майже всіх основних аспектів роботи ОС, і нижче наведено шість найважливіших модифікацій, інтегрованих до складу Android 4.3 Jelly Bean.

1. Підтримка декількох профілів користувачів
Ця функція, насправді, з’явилася ще в Android версії 4.2, але в Android 4.3 Jelly Bean вона доведена майже до досконалості. Алгоритми роботи профілів зазнали значних змін, в них був інтегрований батьківський контроль, що дозволяє заборонити дітям, які користуються сімейним планшетом, дивитися веб-сайти і контент для дорослих, а також оплачувати віртуальні покупки в іграх і додатках.

2. Реалізація технології Bluetooth Smart
В Android 4.3 Jelly Bean можливості бездротової технології Bluetooth підняті на абсолютно новий рівень – тепер до смартфонів і планшетів можна підключати не тільки гарнітури і зовнішні динаміки, але і дуже специфічні пристрої. У прес-релізі Google згадала можливість синхронізації Android 4.3 Jelly Bean з сучасними спортивними та медичними ґаджетами. Крім того, Bluetooth Smart дозволяє значно скоротити кількість споживаної модулем Bluetooth енергії.

3. Нові ігрові можливості
Android 4.3 Jelly Bean, на думку фахівців, стане найпопулярнішою мобільною платформою для ігор завдяки підтримці технології OpenGL ES 3.0. З її допомогою можна створювати ігри з приголомшливою графікою, як у відеоіграх для настільних ПК і домашніх приставок. Однак до тих пір Android 4.3 потрібно «перемогти» iOS, на яку поки що робить ставку один з найбільших виробників ігор, компанія EA.

4. Поліпшені можливості потокового аудіо і відео
Android 4.3 Jelly Bean отримала нові можливості для роботи з інтернет-сервісами на зразок YouTube і Netflix. Тепер Android-пристрої зможуть без проблем виводити на екран навіть Full HD-відео – головне, щоб канал зв’язку з інтернетом дозволяв завантажувати настільки значну кількість контенту.

5. Нова клавіатура і інтерфейс камери
В Android 4.3 Jelly Bean Google поліпшила вбудовану віртуальну клавіатуру, потрібну для набору тексту та SMS. Вона стала набагато функціональніша і зручніше, так що можна відмовитися від стороннього ПЗ. Крім цього, переробці піддався інтерфейс взаємодії з камерою – він став більш ергономічним, плюс з’явилися нові параметри настройки зйомки.

6. Wi-Fi може працювати навіть у вимкненому режимі
В Android 4.3 Jelly Bean можна налаштувати роботу модуля Wi-Fi, що називається, в пасивному режимі, коли сам модуль вимкнено. Це стане в нагоді для додатків, що використовують функцію гео-позиціонування саме по Wi-Fi.

Back to top button