Здоров'я

Щодня 500 осіб у світі помирає через наркотики – ООН

Щодня 500 осіб у світі помирає через наркотики - ООН
Щодня 500 осіб у світі помирає через наркотики – ООН
Виступаючи у Відні на 56-ій сесії Комісії з наркотиків, глава Управління ООН із наркотиків і злочинності Юрій Федотов заявив, що понад 500 осіб у всьому світі помирають щодня унаслідок споживання наркотиків, передає УНН з посиланням на Центр новин ООН.

“Загальний показник поширеності вживання наркотиків не зменшується. Незаконні наркотики вбивають більше ніж 500 чоловіків, жінок і навіть дітей кожного дня”, – підкреслив Юрій Федотов.

Він також відзначив, що в останні десятиліття знизилося виробництво і споживання кокаїну. Вирощування опійного маку та виробництво опіуму зосереджено зараз переважно тільки в Афганістані. Однак ці позитивні тенденції були компенсовані зростанням кількості синтетичних наркотиків, а також нових психоактивних речовин.

Як повідомлялось, на сьогоднішні найбільш поширеним наркотиком залишається марихуана. Її курять 227 000 000 людей.