Вища освіта

Сесію можна буде здавати у вузах із дотриманням певних вимог

Із 1 червня у закладах вищої освіти регіонів України з пом’якшеним карантином буде можливим проведення екзаменаційних сесій за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів та групами не більше десяти осіб.

 

Про це повідомила виконувач обов’язків міністра освіти і науки України Любомира Мандзій в ефірі каналу “Україна 24”, повідомляє Укрінформ.

“Щодо проведення екзаменаційних сесій. Так, з 1 червня це можливо в закладах вищої освіти при умові дотримання всіх протиепідемічних заходів, а також у групах не більше десяти осіб. Але все це залежить від кожної окремої адміністративної території, тому що перед тим, як відбувається послаблення карантинних заходів, має бути ухвалено рішення обласною комісією ТЕБ і НС”, – сказала Мандзій.

За її словами, якщо показники в області дають можливість послабляти карантинні заходи, то це означатиме, що з 1 червня в закладах вищої освіти можна буде продовжити освітній процес, зокрема, складання екзаменаційної сесії.

Мандзій також додала, що заклади вищої освіти здебільшого готові до проведення екзаменаційної сесії дистанційно.

Нагадаємо, Державною службою якості освіти України та її територіальними органами у квітні 2020 року проведено вивчення щодо забезпечення прозорості, інформаційної відкритості шкіл.

  
Back to top button