день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Середземноморська дієта краще захищає серце від хвороб, ніж тренування

Як показало 10-річне дослідження, люди, які активно споживають свіжі фрукти, овочі, цільнозернові продукти, горіхи, бобові, оливкову олію, рибу і вино, на 47% рідше стикаються з хворобами серця. Дослідження проводилося Університетом Харокопіо.

Враховувалися дані більше 2500 греків 18-89 років. Добровольці надавали дані про своє здоров’я з 2001 по 2012 рік. Майже кожен п’ятий чоловік і 12% жінок зіткнулися з серцевою недугою або померли від інсульту, ішемічної хвороби серця і серцевого нападу, відзначає The Daily Mail .

Вчені оцінили раціон добровольців за шкалою від 1 до 55 (враховувалася частота та обсяги споживання 11 харчових груп). Якщо людина потрапляла у верхню третину по продуктам, що входять в Середземноморську дієту, то ризик хвороби серця був знижений на 47%. Кожен додатковий бал, що наближує раціон до ідеальної Середземноморської дієті, давав 3% -е зниження ризику хвороби серця.

Виявилося, в цілому жінки більшою мірою схилялися до дієти. І це давало їм захист від діабету, гіпертонії, ожиріння, високого холестерину і запальних процесів. Але Середземноморська дієта здатна допомогти будь-якій людині, незалежно від статі, віку.

Шкільне життя

  
Як показало 10-річне дослідження, люди, які активно споживають свіжі фрукти, овочі, цільнозернові продукти, горіхи, бобові, оливкову олію, рибу і вино, на 47% рідше стикаються з хворобами серця. Дослідження проводилося Університетом Харокопіо. Враховувалися дані більше 2500 греків 18-89 років. Добровольці надавали дані про своє здоров'я з 2001 по 2012 рік. Майже кожен п'ятий чоловік і 12% жінок зіткнулися з серцевою недугою або померли від інсульту, ішемічної хвороби серця і серцевого нападу, відзначає The Daily Mail . Вчені оцінили раціон добровольців за шкалою від 1 до 55 (враховувалася частота та обсяги споживання 11 харчових груп). Якщо людина потрапляла у верхню третину по…

Оцінити

0