день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Щоб стати щасливим, потрібно відмовитися від соцмереж, кажуть експерти

Заздрість, спроби прикрасити своє життя і проблеми тісно пов’язані з використанням Facebook. Про все це можна забути, провівши без соціальної мережі всього тиждень. У новому експерименті взяли участь 1095 людей з Данії.

Добровольців розділили на дві групи. Перша група продовжувала користуватися Facebook, а друга перестала це робити. Через тиждень в учасників, що відмовилися від соцмережі, підвищився рівень задоволеності життям. З них 88% вважали себе щасливими в порівнянні з 81% добровольців з другої групи. Користувачі Facebook відчували себе нещасними на 39% частіше за тих, хто не використовував соціальну мережу.

Близько 84% учасників з експериментальної групи цінували своє життя в порівнянні з контрольною- 75%. Всього 12% добровольців, які перестали використовувати Facebook, виявилися незадоволені життям. У контрольній групі на це скаржилися 20% учасників. До кінця експерименту люди, що жили без соцмережі, стали більше спілкуватися. Крім того, у них стало менше проблем з концентрацією. У контрольній групі таких змін не було.

Шкільне життя