Здоров'яПсихологія

Самотність так само небезпечна для життя, як ожиріння

Фахівці з Університету Бригама Янга проаналізували дані різних медичних досліджень. У них взяли участь більше 3000000 чоловік. Учасники відповіли на запитання про самотність та соціальну ізоляцію. Дослідники врахували такі чинники, як стать, вік, соціально-економічний статус і захворювання, розповідає Science World Report .

Дослідження показало: самотність підвищує ризик передчасної смерті майже так само сильно, як ожиріння. За словами фахівців, деякі можуть перебувати в оточенні людей, але як і раніше відчувати себе самотніми через депресію або якихось інших психічних розладів. Інші спеціально намагаються себе ізолювати, тому що вони інтроверти і люблять бути на самоті. Це більш характерно для молодих людей.

Літні люди частіше самотні, і ризик смерті у них спочатку вище. Тим часом, самотність і соціальна ізоляція збільшують ризик передчасної смерті серед осіб молодше 65 років. Сьогодні люди занадто люблять усамітнення. Вчені бояться, що незабаром на нашій планеті почнеться епідемія самотності. Зберегти психічне і фізичне здоров’я допоможе позитивний погляд на життя.

Шкільне життя

Back to top button