день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Самотність так само небезпечна для життя, як ожиріння

Фахівці з Університету Бригама Янга проаналізували дані різних медичних досліджень. У них взяли участь більше 3000000 чоловік. Учасники відповіли на запитання про самотність та соціальну ізоляцію. Дослідники врахували такі чинники, як стать, вік, соціально-економічний статус і захворювання, розповідає Science World Report .

Дослідження показало: самотність підвищує ризик передчасної смерті майже так само сильно, як ожиріння. За словами фахівців, деякі можуть перебувати в оточенні людей, але як і раніше відчувати себе самотніми через депресію або якихось інших психічних розладів. Інші спеціально намагаються себе ізолювати, тому що вони інтроверти і люблять бути на самоті. Це більш характерно для молодих людей.

Літні люди частіше самотні, і ризик смерті у них спочатку вище. Тим часом, самотність і соціальна ізоляція збільшують ризик передчасної смерті серед осіб молодше 65 років. Сьогодні люди занадто люблять усамітнення. Вчені бояться, що незабаром на нашій планеті почнеться епідемія самотності. Зберегти психічне і фізичне здоров’я допоможе позитивний погляд на життя.

Шкільне життя

  
Фахівці з Університету Бригама Янга проаналізували дані різних медичних досліджень. У них взяли участь більше 3000000 чоловік. Учасники відповіли на запитання про самотність та соціальну ізоляцію. Дослідники врахували такі чинники, як стать, вік, соціально-економічний статус і захворювання, розповідає Science World Report . Дослідження показало: самотність підвищує ризик передчасної смерті майже так само сильно, як ожиріння. За словами фахівців, деякі можуть перебувати в оточенні людей, але як і раніше відчувати себе самотніми через депресію або якихось інших психічних розладів. Інші спеціально намагаються себе ізолювати, тому що вони інтроверти і люблять бути на самоті. Це більш характерно для молодих людей. Літні люди…

Оцінити

0