Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Романтичні стосунки небезпечні для психіки підлітків

У дослідженні вчених з Університету Денвера взяли участь 200 підлітків у віці 16 років. Фахівці стежили за учасниками протягом 9 років. Дослідників цікавило, як романтичні стосунки і їх якість впливають на психіку. Учасники відповіли на запитання про свої романтичні стосунки, пише The Daily Mail.

Добровольці розповіли, як часто вони відчували тривогу, відчували себе пригніченими і опинялися в ситуації соціальної ізоляції. Також учасників запитали, чи вживали вони алкоголь і наркотики. Дослідження показало: підлітки, що перебували в романтичних стосунках, частіше страждали від депресії і зловживали алкоголем, ніж їх однолітки, які не мали партнера, або ті, хто перебував у відносинах, але був старше.

Проблеми в романтичних стосунках у підлітків виявилися пов’язані з агресією та соціальною ізоляцією. Проте головну роль відігравала якість відносин. Підтримка і турбота партнера були корисні для психіки. Так, фахівці закликають підлітків і молодих людей стежити за якістю своїх відносин.

Шкільне життя

  

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*