день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Роботодавці частіше йдуть назустріч чоловікам

Нове дослідження показало: коли люди просять про гнучкий графік роботи, особливо з причин, пов’язаних з доглядом за дітьми, чоловіки, ймовірно, мають більше переваг, передає Psych Central . Дослідники з Університету Фурмана проаналізували, як люди реагували на запити про гнучкий графік або роботі вдома, що виходили від чоловіків і жінок. У дослідженні взяли участь 646 американців у віці від 18 до 65 років. Їм дали прочитати текст бесіди між представником відділу кадрів і працівником. Деякі із співробітників просили гнучкий графік роботи, деякі – приходити і йти раніше три рази на тиждень, а ще частина – працювати вдома два дні на тиждень. Стать працівника і причина запиту варіювалися.

Після учасників запитали, яка ймовірність того, що вони задовольнили б дане прохання. Також вони повинні були оцінити, наскільки приємним, надійним, обов’язковим і цілеспрямованим здалася їм особа. Серед учасників, що читали текст, в якому чоловік просив працювати з дому через догляду за дитиною, 69,7% заявили, що вони “швидше за все” або “дуже ймовірно” пішли б йому назустріч, в порівнянні з 56,7% тих, хто читав сценарій, де аналогічне прохання виходила від жінки. Майже чверть (24,3%) визнала чоловіка надзвичайно приємним. Лише 3% думали так само про жінку. Всього 2,7% чоловік здався зовсім ненадійним або не дуже надійним, тоді як жінка виглядала так для 15,5% опитаних.

“Наші результати відображають, як культурні уявлення про виховання дітей впливають на сприйняття. На сьогоднішній день люди вважають, що для жінок в порядку речей і заробляти, і дбати про дітей. Для чоловіків донині головним обов’язком в очах суспільства залишається забезпечувати родину, тому багато хто відчуває повагу до чоловіків, бажаючих зайнятися доглядом за дітьми або домашніми справами”, – говорить дослідник Крістін Манш. Вчені побоюються, що це може стати проблемою, так як зараз багато пар прагнуть до рівноправності у шлюбі. У ситуації, коли обидва партнери працюють і займаються домашніми справами, у жінок може бути більше труднощів на робочому місці. Перехід до гендерної рівності вдома призведе до такої нерівності на роботі.

Крім того, дослідження показало: чоловіки і жінки, прохання яких були пов’язані з доглядом за дитиною, оцінювалися як більш порядні, що розташовують, надійні і гідні заохочення. 63,5% заявили, що “швидше за все” або “дуже ймовірно” задовольнили б прохання, пов’язану з доглядом за дітьми. Тільки 40,7% пішли б назустріч працівникам, які просили працювати вдома два дні на тиждень з економічних причин, або через те, що дорога забирала у них надто багато часу.

  
Нове дослідження показало: коли люди просять про гнучкий графік роботи, особливо з причин, пов'язаних з доглядом за дітьми, чоловіки, ймовірно, мають більше переваг, передає Psych Central . Дослідники з Університету Фурмана проаналізували, як люди реагували на запити про гнучкий графік або роботі вдома, що виходили від чоловіків і жінок. У дослідженні взяли участь 646 американців у віці від 18 до 65 років. Їм дали прочитати текст бесіди між представником відділу кадрів і працівником. Деякі із співробітників просили гнучкий графік роботи, деякі - приходити і йти раніше три рази на тиждень, а ще частина - працювати вдома два дні на тиждень.…

Оцінити

0