Здоров'яСоціальне здоров'я

Рівна кількість чоловіків і жінок у колективі підвищує продуктивність бізнесу

Гендерний баланс - Шкільне життяГендерний баланс означає більш різноманітний набір навичок. Однак він негативно впливає на соціальний капітал, який складається з довіри, співпраці та задоволення від роботи, передає The Business News Daily . В колективах, що складаються з представників однієї статі, рівень соціального капіталу вище. При цьому, високий рівень соціального капіталу не пов’язаний з високою продуктивністю.

Вчені з Массачусетського технологічного інституту і Університету Джорджа Вашингтона проаналізували дані опитувань і відомості про доходи підприємств, зібрані за 8 років більш ніж в 60 офісах США та інших країн. Дослідники вивчали офіси, в яких працювали тільки чоловіки або тільки жінки, і змішані колективи. Вони виявили, що гендерний баланс збільшував виручку приблизно на 41%. Дослідники вважають: сума знань і навичок такого колективу підвищує ефективність роботи.

Вчені також зазначили, що працівники отримували задоволення від ідеї гендерної різноманітності. Вони ставали щасливішими і більш охоче співпрацювали з іншими. Тим часом, це ніяк не впливало на їх продуктивність. Так, людям може подобатися сама ідея про гендерний баланс, але не його наявність.

Шкільне життя

Back to top button