Рівна кількість чоловіків і жінок у колективі підвищує продуктивність бізнесу

Гендерний баланс - Шкільне життяГендерний баланс означає більш різноманітний набір навичок. Однак він негативно впливає на соціальний капітал, який складається з довіри, співпраці та задоволення від роботи, передає The Business News Daily . В колективах, що складаються з представників однієї статі, рівень соціального капіталу вище. При цьому, високий рівень соціального капіталу не пов’язаний з високою продуктивністю.

Вчені з Массачусетського технологічного інституту і Університету Джорджа Вашингтона проаналізували дані опитувань і відомості про доходи підприємств, зібрані за 8 років більш ніж в 60 офісах США та інших країн. Дослідники вивчали офіси, в яких працювали тільки чоловіки або тільки жінки, і змішані колективи. Вони виявили, що гендерний баланс збільшував виручку приблизно на 41%. Дослідники вважають: сума знань і навичок такого колективу підвищує ефективність роботи.

Вчені також зазначили, що працівники отримували задоволення від ідеї гендерної різноманітності. Вони ставали щасливішими і більш охоче співпрацювали з іншими. Тим часом, це ніяк не впливало на їх продуктивність. Так, людям може подобатися сама ідея про гендерний баланс, але не його наявність.

Шкільне життя

  
Гендерний баланс означає більш різноманітний набір навичок. Однак він негативно впливає на соціальний капітал, який складається з довіри, співпраці та задоволення від роботи, передає The Business News Daily . В колективах, що складаються з представників однієї статі, рівень соціального капіталу вище. При цьому, високий рівень соціального капіталу не пов'язаний з високою продуктивністю. Вчені з Массачусетського технологічного інституту і Університету Джорджа Вашингтона проаналізували дані опитувань і відомості про доходи підприємств, зібрані за 8 років більш ніж в 60 офісах США та інших країн. Дослідники вивчали офіси, в яких працювали тільки чоловіки або тільки жінки, і змішані колективи. Вони виявили, що гендерний…

Оцінити

0