Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Результати з англійської, іспанської, німецької, французької мов та біології розміщено на інформаційних сторінках учасників ЗНО

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької, французької мов та біології розміщено на інформаційних сторінках учасників ЗНО. У цьому ж  розділі «Керівникам навчальних закладів» розміщено відомості результатів державної підсумкової атестації, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Звертаємо увагу, що учасники тестування поточного року зможуть ознайомитися зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей з англійської, іспанської, німецької, французької мов та біології буде розміщено на інформаційних сторінках учасників 21 червня.

19 червня було визначено пороговий бал «склав/не склав» для тестів з англійської, німецької, французької, іспанської мов, біології. Члени експертної комісії після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал з іноземних мов, що відповідає 19 тестовим балам, з біології – 23.

Від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні з кожного з названих нижче предметів, поріг «склав/не склав» подолали: з англійської мови 87,3 % осіб; з німецької – 79,4 %, французької – 87,7 %, іспанської – 83,3 %, з біології – 91 %.

Нагадаємо, що сільські та районні ради зможуть об’єднуватися для створення освітніх округів та самостійно формувати мережу опорних шкіл.

Back to top button