Здоров'я

Режисер у 150-секундному ролику показав процес старіння від народження до 100 років (ВІДЕО)

Режисер у 150-секундному ролику показав процес старіння від народження до 100 років
Режисер у 150-секундному ролику показав процес старіння від народження до 100 років
Голландський режисер Ерун Вольф зняв обличчя ста осіб у віці «від 0 до 100 років», щоб наочно продемонструвати процес старіння. В результаті на добровольцях, що потрапили у сюжет тривалістю 150 секунд, можна побачити, які зміни відбуваються у зовнішності людини по мірі наближення до старості.

Вольф зупиняв людей на вулицях Амстердама і просив їх подивитися в камеру і назвати свій вік. Потім він зібрав ці кадри в один ролик, і вийшло дивне відео, що змушує замислитися про швидкоплинність часу.

Відкриває галерею ролика під ємною назвою «100» маленька дитина, якій немає ще й року. Він, звичайно, зі зрозумілих причин не зміг назвати свій вік, тому просто подивився в камеру і показав язик. Промовчав і однорічний хлопчик. Інші учасники проекту — від двох до 100 років — свій вік називали, як і просив режисер. Завершується сюжет обличчям усміхненої столітньої голландської бабусі.

За словами автора, він без ускладнень знімав молодь і людей середнього віку. У той же час у режисера були деякі проблеми з доступом до дітей і дуже старих людей.

У ролику зняті не тільки європейці, але також й інші мешканці столиці Голландії — зокрема, чорношкірі й азіати. Автор ідеї зазначив, що він почав зйомку у жовтні 2011 року. «Моєю метою було зібрати групу зі ста облич у віці від 0 до 100 років», — пояснив він

Спочатку колекція облич набиралася дуже швидко, проблеми почалися при пошуку дітей різного віку і дуже старих людей: у випадку перших через упереджене ставлення деяких батьків до участі дітей в кіно-і фотозйомці, друге — через те, що вони не часто виходять з дому за станом здоров’я.


Дуже старих пенсіонерів довелося шукати в будинках престарілих. Особливо складно було зняти 99-річну модель, зазначив режисер. Тільки через чотири місяці після старту проекту «відсутню ланку» (жінка у віці 99 років) було, нарешті, знайдено.

Джерело: news.dt.ua

  
Back to top button