день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Радість від досягнення мети можна випробувати тільки в певний момент

Нове дослідження показало: коли мета досягнута занадто рано, ми не такі щасливі, як могли б бути, якби досягли її за планований період часу. Процес досягнення мети включає її постановку, роботу для її досягнення, момент досягнення і реакцію. Якщо сценарій порушується, позитивні емоції притупляються, передає Psych Central .

Вчені із Чиказького Університету провели чотири експерименти. В ході дослідження вони виявили: якщо люди дізнавалися, наприклад, що виграють гру, отримають пропозицію роботи або надійдуть в коледж раніше, ніж вони очікували, емоції заглушалися двічі. Уперше – коли вони дізнавалися про це, а потім – коли мета була досягнута. “Ми хочемо почувати радість в потрібний час, тобто, в момент досягнення, а не до цього”, – каже професор Айєлет Фішбах.

Люди не так високо оцінюють досягнення і відчувають менше емоцій, коли завчасно знають, що має статися. “У таких ситуаціях люди часто намагаються придушити позитивні емоції, щоб відчути себе щасливими в потрібний час, – пояснює Айєлет Фішбах. – В результаті, ми не відчуваємо себе щасливими, коли заздалегідь отримуємо новини про досягнення, тому що це не дуже вдалий час. Однак в потрібний момент ми теж не відчуваємо радості, так як це вже не новина”.

Фішбах вказує на крихкість позитивних емоцій. Вона зазначає: гарний настрій дуже легко переростає в поганий. Зворотний процес більш важкий. Після придушення позитивної емоції, її вкрай складно пробудити знову.

  
Нове дослідження показало: коли мета досягнута занадто рано, ми не такі щасливі, як могли б бути, якби досягли її за планований період часу. Процес досягнення мети включає її постановку, роботу для її досягнення, момент досягнення і реакцію. Якщо сценарій порушується, позитивні емоції притупляються, передає Psych Central . Вчені із Чиказького Університету провели чотири експерименти. В ході дослідження вони виявили: якщо люди дізнавалися, наприклад, що виграють гру, отримають пропозицію роботи або надійдуть в коледж раніше, ніж вони очікували, емоції заглушалися двічі. Уперше - коли вони дізнавалися про це, а потім - коли мета була досягнута. "Ми хочемо почувати радість в потрібний…

Оцінити

0