Здоров'я

Психологи назвали шість типів френдів, які мають бути у кожного

Психологи назвали шість типів френдів, які мають бути у кожного
Психологи назвали шість типів френдів, які мають бути у кожного
В ідеалі коло друзів має бути щось на зразок команди супергероїв, де у кожного свої таланти і здібності, а разом вони вершать великі справи. Такий висновок зробили австралійські психологи Сьюзі Грін та Домініка Бертолуччі.

Друг, який крутіший за вас

Світ міняється нестримно, і ми не завжди встигаємо за всім стежити. Але безумовно є люди, які завжди “в тренді”. Вони стануть вашим маяком у світі “крутизни”, допоможуть тримати руку на пульсі і не загрузнути в повсякденності. Ці люди збагатять ваше життя, показуючи вам речі, яких ви самі могли б і не помітити, кажуть психологи.

Друг, легкий на підйом

За нинішнього божевільного ритму життя у людей мало вільного часу, це факт. Але кожного з нас безумовно дратують знайомі, які постійно відкладають заплановані зустрічі або з якими про них треба домовлятися за місяць. Люди, здатні з легкістю поміняти плани, завжди сповнені ентузіазму, відкриті для усього нового, і поряд з такими, безумовно, цікаво, запевняють фахівці.

Друг, на якого ви б хотіли бути схожим

Популярна рекомендація оточувати себе людьми, які примушують нас рости, – професійно, морально і тому подібне, – завжди актуальна. Вони спонукають нас стати поліпшеною версією нас самих, констатують психологи.

Друг, не знайомий з іншими вашими друзями

Іноді така людина просто потрібна – як рятівний круг. На відміну від друзів, які звикли збиратися в одній компанії, він здатний бути об’єктивнішим.

Безжально правдивий друг

Нас завжди радує, коли люди говорять нам те, що ми хочемо почути. Хоча корисно саме послухати про себе небажане. Чесність такого друга, якщо, звичайно, вона не зловмисна, не треба сприймати з образою. Навпаки, це ознака того, що ви небайдужі, запевняють психологи. І коли інші леститимуть і втішатимуть, краще послухати того, хто скаже болючі, але правдиві речі.

Друг, що знає вас краще за вас самих

Для такого старого, перевіреного друга, абсолютно неважливо, яка у вас робота, чи багаті ви, який ваш спосіб життя і хто вас оточує. Він приймає вас таким, які ви є, це людина навіть ближча, ніж друг. З ним не потрібні ні удаваність, ні маски благополуччя, і це завжди заспокоює, висновують психологи.

Джерело: ТСН