день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Привчити себе їсти здорову їжу реально, довели вчені

Здорова їжа (schoollife.org.ua)Нове дослідження вчених з Університету Тафтса показало: харчові пристрасті можна змінити, навіть якщо вони досить стійкі. У дослідженні брали участь 13 чоловіків і жінок з надмірною вагою або ожирінням. 5 добровольців харчувалися так само, як і раніше. Решта 8 осіб дотримувалися дієти з високим вмістом клітковини і білка, і низьким вмістом вуглеводів.

Дана дієта була частиною спеціально розробленої програми втрати ваги. Вона не дозволяла учасникам відчувати голод, тому що, як раз, в такий момент нездорова їжа здається такою привабливою. На початку і в кінці дослідження вчені зробили учасникам МРТ. Виявилося, за 6 місяців в мозку добровольців, які дотримувалися дієти, відбулися зміни, що торкнулися центр задоволення.

Під час сканування учасникам показували зображення різних продуктів харчування. Дослідники зареєстрували у людей, що приймали участь в програмі по зниженню ваги, підвищення активності центру задоволення при вигляді низькокалорійних продуктів, і зниження чутливості до нездорової їжі. Вчені зробили висновок: ці учасники стали отримувати задоволення від здорової їжі.