Здоров'я

Протеїн на сніданок – ідеальний варіант, якщо потрібно себе контролювати

Експерти рекомендують м'ясні продукти, яйця, йогурт в якості ідеальних складових сніданку.
Експерти рекомендують м’ясні продукти, яйця, йогурт в якості ідеальних складових сніданку.
Сніданок, що складається з продуктів, багатих білком, допоможе підтримувати вагу і позбавить від нічних перекусів. Університет Міссурі провів дослідження і встановив: білок дає можливість контролювати апетит. Сніданок теж важливий як такий. Але 60% молодих людей його пропускають, пише The Daily Mail .

Був проведений експеримент з 20 огрядними жінками 18-20 років, яких розбили на групи. Перша група взагалі не снідала, друга їла білкові продукти (яйця і м’ясо давали 35 грамів протеїну), а третя – звичайний сніданок на зразок каші швидкого приготування. В цілому сніданок обходився в 350 калорій. При цьому добровольці відповідали на питання і здавали аналізи крові.

А до прийому їжі зони мозку, що контролюють харчову мотивацію і процес споживання їжі, пов’язаний з системою нагороди, сканували за допомогою МРТ. У результаті виявилося, що білкові продукти дозволяли наїдатися, а активність у мозку, сполучена з бажанням перекусити, в тому числі, шкідливими продуктами падала.

У результаті в умовах зниженого апетиту особи менше з’їдали. Якщо ж у вас немає звички снідати, то вчені настійно рекомендують змінити себе. На те, щоб адаптуватися, організму буде потрібно всього три дні. Експерти рекомендують м’ясні продукти, яйця, йогурт в якості ідеальних складових сніданку.

Back to top button