Здоров'яПсихологія

Проста гра розвиває увагу і позбавляє від тривоги

У дослідженні, проведеному фахівцями з університету Мічігану, брали участь добровольці з високими і низькими рівнями тривоги. Учасники повинні були шукати конкретні фігури серед інших фігур (наприклад, червоне коло серед червоних квадратів, трикутників і ромбів). Потім учені відволікали учасників, пише Zee News.

Дослідники помітили, що гра знижувала в учасників рівень тривоги і підвищувала концентрацію уваги. Позитивний ефект зберігався навіть після того, як добровольці відволікалися. Фахівці відзначають: сьогодні існує безліч ігор для тренування мозку, проте їх ефективність науково не доведена.

Багато компаній пропонують програми для розвитку основних когнітивних функцій, включаючи пам’ять, увагу, мову і логічне мислення. Частина розвиваючих ігор розроблена нейробіології, а творці деяких програм кажуть, що їхній продукт здатний допомогти дітям, які мають проблеми з увагою і навчанням, і навіть поліпшити когнітивні функції людей з хворобою Альцгеймера. За словами вчених, такі заяви – звичайна реклама, що вводить людей в оману.

Back to top button