Здоров'я

Прокачуємо мозок

Какао поліпшить роботу мозку
Какао поліпшить роботу мозку
Якщо вас чекає здача іспиту або виконання важливого завдання на роботі, а голова не хоче працювати, то є кілька способів «струснути» звивини і успішно вирішити всі проблеми.

Какао поліпшить роботу мозку. Чашка гарячого какао здатна поліпшити мозковий кровообіг , що сприяє оптимізації когнітивних процесів. Згідно з дослідженнями вчених, регулярне вживання какао зробило позитивний ефект на людей похилого віку, які страждають судинними захворюваннями.

Жувальна гумка допоможе вирішити завдання. Студенти, які жували гумку, перш ніж приступити до вирішення тестів, показали набагато кращі результати в порівнянні з тими, хто обійшовся без жуйки. Однак тривалість жувального ефекту складає всього 20 хвилин, тому діяти потрібно оперативно.

Розболілася голова? Яблука допомагають від мігрені. Гострий головний біль, який заважає людині, що страждає такими нападами, можна вгамувати за допомогою аромату яблук. Принаймні, деякі пацієнти, що брали участь у дослідженнях учених, відзначили позитивний ефект від вдихання цього аромату.

Вода позбавить від слабкості. Вода володіє цілим рядом дивовижних властивостей, одним з яких є стабілізація самопочуття. Якщо відчули втому, слабкість і нудоту, то випийте склянку води. Вода активізує роботу симпатичної нервової системи, підвищуючи активність, кров’яний тиск і енерговитрати.

Back to top button