Адміністрації школиГоловнеФайли

Про затвердження форм звітності з питань діяльності закладів загальної середньої освіти та інструкцій щодо їх заповнення

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 868 від 30 липня 2021 року

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
26.08.2021 № 1119/36741, 1120/36742

Про затвердження форм звітності
з питань діяльності закладів
загальної середньої освіти
та інструкцій щодо їх заповнення

Відповідно до частини першої статті 72 Закону України «Про освіту», Закону України «Про інформацію», пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630, та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

1) форму звітності № ЗНЗ-1 (один раз на рік) «Звіт закладу загальної середньої освіти»;

2) Інструкцію щодо заповнення форми звітності № ЗНЗ-1 (один раз на рік) «Звіт закладу загальної середньої освіти»;

3) форму звітності № 76-РВК (один раз на рік) «Зведений звіт закладів загальної середньої освіти»;

4) Інструкцію щодо заповнення форми звітності № 76-РВК (один раз на рік) «Зведений звіт закладів загальної середньої освіти».

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України від 27 серпня 2018 року № 936 «Про затвердження форм звітності з питань діяльності денних загальноосвітніх навчальних закладів та інструкцій щодо їх заповнення», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 03 вересня 2018 року за №№ 1000/32452, 1001/32453.

3. Поширити форми звітності та інструкції щодо їх заповнення, зазначені у пункті 1 цього наказу, на департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій.

4. Форми звітності та інструкції щодо їх заповнення, затверджені пунктом 1 цього наказу, увести в дію, починаючи зі звіту на початок 2021/2022 навчального року.

5. Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій забезпечувати в установлені строки збір, контроль, обробку звітності та подання зведеної інформації до Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики» Міністерства освіти і науки України, головних управлінь статистики в областях, м. Києві зведених даних затвердженої форми (за узгодженим колом показників).

6. Державній науковій установі «Інститут освітньої аналітики» Міністерства освіти і науки України (С. Лондар) забезпечувати подання в установлені строки Державній службі статистики України зведених даних затвердженої форми (за узгодженим колом показників).

7. Департаменту фінансування державних і загальнодержавних видатків (О. Ткаченко) забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

8. Департаменту забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій (І. Єрко) зробити відмітку у справах архіву в установленому порядку.

9. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

10. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра С. Даниленко.

Міністр     Сергій Шкарлет

Завантажити: Про затвердження форм звітності з питань діяльності закладів загальної середньої освіти та інструкцій щодо їх заповнення (Розмір: 1.9 MB, Завантажень: 542)
Back to top button