Освіта і право

Про робочий час вчителів-логопедів

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 22.05.2019 р. N 1/13-312

Про робочий час вчителів-логопедів

На <…> звернення <…> щодо тривалості робочого часу вчителів-логопедів, які працюють в логопедичних пунктах закладів загальної середньої освіти, Міністерство освіти і науки України повідомляє.

Поняття “логопед” та “вчитель-логопед” в контексті Положення про логопедичні пункти системи освіти (наказ Міністерства освіти і науки України від 13.05.93 р. N 135 <…>) є тотожними.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 24.02.2005 р. N 118 <…> внесені зміни до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти (наказ Міністерства освіти і науки України від 15.04.93 р. N 102 <..>). Зокрема, встановлено, що ставки заробітної плати (посадові оклади) вчителів, викладачів, вихователів та інших педагогічних працівників, у тому числі вчителів-логопедів, виплачуються за 3 години педагогічної (викладацької) роботи на день (18 годин на тиждень).

Водночас зазначаємо, що відповідно до статті 60 Закону України “Про освіту” робочий час педагогічного працівника включає час виконання ним навчальної, виховної, методичної, організаційної роботи та іншої педагогічної діяльності, передбаченої трудовим договором. Конкретний перелік та обсяг видів робіт педагогічного і науково-педагогічного працівника встановлюються трудовим договором відповідно до законодавства.

Міністр Л. Гриневич

Back to top button