Головне

Про орден Героїв Небесної Сотні

Президент України Петро Порошенко підписав указ про орден Героїв небесної сотні.

Про це йдеться на офіційному інтернет-представництві глави держави. Цим документом президент затвердив статус та малюнок знака ордена Героїв небесної сотні.

Нагадаємо, що орден встановлено для відзначення осіб за громадянську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, активну благодійну, гуманістичну, громадську діяльність в Україні, самовіддане служіння українському народу, виявлені під час Революції гідності, інших подій, пов’язаних із захистом незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Девіз ордена Героїв небесної сотні – “Свобода та гідність”.
Орден Небесної Сотні - Шкільне життя
Зауважимо, що знак ордена Героїв небесної сотні виготовляється зі срібла і має форму прямого рівностороннього хреста з однаковими основами на його кінцях. Хрест покритий напівпрозорою блакитною емаллю, зі срібною облямівкою по периметру. У центрі хреста – зображення небесного воїна в обладунках з мечем та щитом. Обладунки та щит стилізовані під відповідні саморобні предмети спорядження учасників Революції гідності. На зворотному боці знака ордена розміщений напис рельєфними літерами “Свобода та гідність”. Орден Героїв Небесної Сотні носиться з лівого боку грудей.

ТСН

Back to top button