Інклюзивна освіта

Президент підписав зміни до закону про повну загальну середню освіту

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроект про зміни до ЗУ “Про повну загальну середню освіту” щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі. Про це повідомляє  пресслужба Офісу Президента.

“Президент Володимир Зеленський підписав закон № 764-IX “Про внесення змін до пункту 3 розділу X “Перехідні та прикінцеві положення” Закону України “Про повну загальну середню освіту” щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вказані зміни забезпечують можливість більш широкого вибору типів закладів загальної середньої освіти, у які засновники зможуть трансформувати санаторні школи-інтернати, а також можливість ліквідації цих шкіл.

“Це допоможе органам місцевого самоврядування сформувати освітню мережу відповідно до потреб громади та забезпечити право кожного на освіту. Отже, створюється підґрунтя для поступового реформування таких інституцій з урахуванням інтересів усіх учасників освітнього процесу”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 1 серпня 2020 року, о 10:00 розпочнеться реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти

Back to top button