Перерва

Прем’єр-міністр  розкрив деталі призначення т.в.о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета

Прем’єр-міністр  розкрив деталі призначення виконувачем обов’язків міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, проти якого виступив профільний комітет парламенту.

Про це в інтерв’ю BBC Україна розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Пана Шкарлета при зустрічі з президентом висунули ректори як одного з кандидатів. Ми мали з ним і формальну співбесіду, і розмову щодо загальної філософії та стратегії розвитку освіти та науки”, – пояснив Денис Шмигаль.

“В чоловіка добре і ясне бачення, має менеджерський досвід. Це були характеристики, які зібрання провідних ректорів давали йому під час зустрічі з президентом”, – додав прем’єр.

А на питання про відмову Верховної Ради призначати Шкарлета, очільник уряду відповів: “Як такої відмови парламенту не було. Ми говоримо про те, що виконання обов’язків міністра освіти та науки – це шанс кандидата проявити себе, свою стратегію, філософію, навички та професіоналізм”.

Водночас Денис Шмигаль не зміг відповісти, як довго Шкарлет може перебувати у статусі в.о. міністра.

“Парламент вже збирається йти на канікули. А міністрів призначає парламент. Думаю, традиційний тримісячний термін – це той час, за який людина може ознайомитись із ситуацією і проявити своє бачення чи професіоналізм на посаді”, – пояснив прем’єр.

Водночас він запевнив, що у справі з призначенням Сергія Шкарлета “президент ніколи на мене не тиснув і не тисне з жодних питань”.

Нагадаємо, Кабмін призначив Шкарлета в.о. міністра освіти і науки.

  
Back to top button