Батькам

Правильний ранець

Правильний ранець
Правильний ранець
Похід дитини в школу – дуже відповідальний і важливий момент, до якого батьки готуються не менш серйозно, ніж діти. Адже це не просто новий етап у житті малюка, це початок його дорослого і самостійного життя, так як, хай і не цілий день, але певний час він перебуватиме поза домом і власними силами вирішувати всі проблеми і завдання. Незважаючи на те, що сьогодні практично в кожній сім’ї в певний період з’являється вакансія репетитора, вчити дитину вдома постійно не вийде і, так чи інакше, він обов’язково піде в школу.

Дуже важливим є правильний вибір ранця для дитини, яка буде не тільки красивим і естетичним, але зручним, комфортним у використанні, функціональним. Збираючись по магазинах за ранцем, бажано взяти дитину з собою, адже саме він буде ходити з ним кожен день. Нехай дитина подивиться на представлені моделі, визначить те, що йому підходить за зовнішнім виглядом, в той час як завдання батьків – підібрати з вподобаного йому асортименту найбільш функціональний і зручний варіант.

В першу чергу потрібно поцікавитися вагою – дана інформація вказується на етикетці товару. Ранець не повинен важити більше 950 грамів, найбільш оптимальним вагою вважається від 700 до 900 грамів. Також сумка не повинна виходити за рамки нижче стегон і вище лінії плечей, упиратися в поперек. Адже під час переміщення через вантаж сумка буде тиснути ще більше, що створить серйозний дискомфорт і може бути небезпечним для здоров’я дитини.

Потрібно ретельно оглянути лямки – вони повинні бути м’якими і широкими, регулюватися по довжині. Нехай дитина спробує порухатися з ранцем. Не варто вибирати серед дуже масивних і об’ємних моделей – пересування з ранцем має бути максимально вільним і легким. Якщо у дитини є певні проблеми з хребтом або у випадку, коли батьки вважають необхідною профілактику, можна пошукати ранець з жорстким корпусом,який точно не стане причиною деформації хребта. Сумки і м’які рюкзаки можна купувати дитині, вік якого перевищує 11-12 років, коли кістки вже більш-менш міцні.

Якщо є мета придбати ранець конкретного виробника, варто поцікавитися модельним рядом – як правило, серйозні компанії пропонують як моделі спеціально для першокласників, так і для дітей старшого віку. Але варто враховувати, що розкрученість фірми не стане стовідсотковою гарантією високої якості продукції. Тому потрібно орієнтуватися на якість виробу. Також обов’язково враховуються розміри відповідно з вагою і зростом дитини – не варто купувати ранець в надії, що його «вистачить» на пару років – сумку доведеться міняти кожен рік, у міру зростання дитини, щоб йому було комфортно.

Відправляючи дитину до школи, не варто купувати йому піджаки і жилетки,на яких є металева фурнітура на плечах. Навіть якщо це виглядає красиво і оригінально, таких прикрас краще уникати, так як через них рюкзак може дуже сильно тиснути, і кожна ґудзик буде відчуватися, іноді навіть стаючи причиною появи синців (якщо ранець занадто важкий).

Back to top button