Здоров'яПсихологіяХарчування

Правильно складений шкільний розклад може привчити дітей до корисної їжі

Діти дуже люблять смачні і шкідливі продукти. Але вчені знають, як змусити дитину з’їсти овочі та фрукти. Отже, під час обідньої перерви в школі перше дитина з’їдає найсмачніше. Однак діти з’їдять більше овочів і фруктів, якщо велика перерва буде до обіду, а не після, пише Live Science.

Коментує Джо Прайс з Університету Бригама Янга: “Перерва – ціла подія для дітей. Звичайно, дитина захоче швидко з’їсти найсмачніше і побігти на перерву. ​​Ми поспостерігали за сімома молодшими школами. Три з них погодилися перенести велику перерву, поставивши її до обіду. Решта організовували перерву після обіду. Нас цікавили рівні споживання овочів і фруктів”.

Виявилося, в перших трьох школах споживання даних продуктів зросла на 54%. Набігавшись на перерві, у дітей посилювався апетит. В цілому число дітей, з’їдали мінімум одну порцію овочів і фруктів в день, яка збільшилася на 45%, а обсяги продуктів, які діти не з’їли, скоротилися приблизно на 40%. Але в школах, де перерва йшла після обіду, споживання корисних продуктів протягом року знижувалось.

Шкільне життя

Back to top button