день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Позмагайся за Кубок Пам’яті Героїв!

Позмагайся за Кубок Пам’яті Героїв!

Позмагайся за Кубок Пам’яті Героїв!

23 лютого в Києві буде розігруватися VII-й Кубок Пам’яті Героїв з міні-футболу, присвячений 100-річчю від дня народження останнього командира УПА Василя Кука.

До участі в турнірі запрошуються команди молодіжних організацій, студентських колективів, органів студентського самоврядування, команди молодіжних спільнот.

Місце проведення турніру – вул. Драгоманова, 10-в, Слов’янська гімназія, збір команд – 23 лютого, 11:00, на платформі станції метро “Позняки”.

Для участі в турнірі треба подати заявку до 12-ї години 22-го лютого, вказавши в ній прізвище, ім’я, телефон та електронну пошту кожного гравця. Кількість осіб в заявці – від 5-ти до 10-ти чоловік. Вік гравців – до 30 років. Заявку відправляти на електронну пошту: v.chas.info@gmail.com.

Жеребкування змагань відбудеться 22 лютого о 18:00 за адресою вул. Ярославів вал, 9, ст. м. “Золоті ворота”.

Організатори: Молодіжний Націоналістичний Конгрес, молодіжне крило партії УДАР Віталія Кличка за сприяння Управління сім’ї, молоді та спорту КМДА.