день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Поведінка дітей страждає через мобільні пристрої, показав аналіз

Діти частіше брешуть, б’ються і взагалі погано себе ведуть в ті дні, коли багато часу проводять з електронними пристроями на зразок телефонів. Як показало дослідження Університету Дьюка, у дітей 11-15 років погана поведінка і увага спостерігалась після гри в комп’ютерні ігри або після тривалого користування соцмережами. А якщо проблеми вже є, електронні пристрої лише погіршать ситуацію, послабивши самоконтроль.

Причина в наступному: такі пристрої змушують підлітків і дітей перемикатися з завдання на завдання. В результаті їм складно сфокусуватися на тому, що відбувається в реальному світі. Наприклад, негативний ефект від телефону може вилитися в брехню і бійки. Взагалі, коли людині приходить повідомлення або будь-яка нова інформація на телефоні, в мозку відзначається сплеск дофаміну (відповідає за почуття нагороди). Підлітки особливо чутливі до цього і тому телефони їх сильніше відволікають. Притому, поширеність антисоціальної поведінки, знущання в Мережі можуть негативно вплинути і на досвід в реальному світі.

Експерти опитали 151 дитину на предмет використання цифрових технологій. Протягом місяця три рази в день у дітей запитували про їх стан і частоті використання телефону, планшета, комп’ютера. Через 18 місяців проводилася оцінка психічного стану. Виявилося, діти, вже знаходилися в групі підвищеного ризику поведінкових проблем, в середньому витрачали 2-3 години на цифрові пристрої. Понад годину в день вони листувалися. І в ті дні, коли діти більше використовували свої пристрої, вони частіше демонстрували тривожну поведінку (брехали, билися), симптоми гіперактивності та дефіциту уваги. Зате рідше спостерігалися симптоми депресії і тривожності.

Джерело