день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Посібник із цифрового громадянства та безпеки під час роботи в Інтернеті

Навчально-методичний посібник «Обачність. Пильність. Захист. Ввічливість. Сміливість», який пропонується увазі користувачів в Електронній бібліотеці Інституту модернізації змісту освіти, розроблений Google у співпраці з Альянсом із захисту користувачів в Інтернеті. Він отримав гриф Міністерства освіти і науки України та відзначений відповідним грифом Міжнародної спілки з використання технологій у сфері освіти.

Цей ресурс стане надійним помічником учителю для підготовки учнів закладів загальної середньої освіти  під час роботи в Інтернеті на рівні Стандартів ISTE. Посібник містить матеріали та методики, необхідні для викладання основ безпеки у всесвітній мережі. До послуг вчителя – плани уроків, тематика яких  розроблена з використанням ключових принципів мережевого етикету й безпеки.

Автори ресурсу зосередили увагу користувачів на п‘яти засадничих темах:

  • Діліться з обачністю (обачність в Інтернеті);
  • Не піддавайтеся обману (пильність в Інтернеті);
  • Бережіть свої таємниці (захист в Інтернеті);
  • Круто бути доброзичливим ! (доброзичливість в Інтернеті);
  • Сумніваєтеся? Спитайте! (сміливість в Інтернеті).

Посібник вже розповсюджується серед учителів першого класу  і  до початку 2018/2019 навчального року його мають отримати 22 тисячі педагогів України.

Не менш важливою є успішна й продуктивна співпраця Coogle з Міністерством освіти і науки України в напрямку підготовки вчительства в рамках програми «Нова українська школа». У цьому році вже проведено 7 офлайн-тренінгів у форматі Літня школа. Їх відвідали 600 вчителів. Півтори тисячі освітян стали учасниками онлайн-тренінгів. У підсумку кожен потренований вчитель склав тест і захистив свій рівень безпечного користування Інтернетом та цифрової грамотності. Ця копітка й дуже потрібна робота триватиме й надалі. До кінця 2018-го до неї планується залучити ще біля 4 тисяч учителів.

Завантажити: Навчально-методичний посібник «Обачність. Пильність. Захист. Ввічливість. Сміливість»

  

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*