Перерва

Посадовця МОН спіймали на хабарі в 300 тис. грн

Генерального директора одного з директоратів Міністерства освіти і науки України затримали під час одержання 300 тис. грн неправомірної вигоди. За даними слідства, кошти посадовець вимагав за перемогу у конкурсі з призовим фондом у 3 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.

“За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 6 затримано генерального директора одного з Директоратів Міністерства освіти і науки України під час одержання 300 тис. грн неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). За даними слідства, посадовець Міносвіти вимагав неправомірну вигоду від представника державного підприємства за перемогу у конкурсі на здійснення дослідно-конструкторської роботи по створенню новітніх технологій з призовим фондом у 3 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що посадовця затримали під час одержання 5 тис. доларів США та 165 тис. грн.

“У приміщенні директорату Міністерства освіти і науки України проведено невідкладні слідчі (розшукові) дії. Наразі затриманому готується повідомлення про підозру”, – додали у пресслужбі.

Повідомляється, що досудове розслідування триває.

Позиція МОН щодо затримання працівника Міністерства

Міністерство освіти і науки України отримало повідомлення від Київської місцевої прокуратури №6 м. Києва щодо здійснення нею процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом отримання неправомірної вигоди працівником МОН.

Міністерство співпрацює зі слідством, здійснює всі необхідні заходи та сприяє проведенню розслідування. Остаточне рішення в цій справі ухвалюватимуть правоохоронні органи та суд.

Міністерство розпочало дисциплінарне провадження стосовно затриманого працівника.

МОН системно проводить роз’яснювальну роботу із запобігання, виявлення і протидії корупції. Всі співробітники ознайомлені зі спеціальними обмеженнями, вимогами та заборонами під час проходження державної служби, які встановлені ЗУ «Про державну службу» та «Про запобігання корупції».

Нагадаємо, МОН працює над системою електронного щоденника.

Back to top button