Освіта і право

Порядок отримання одноразової допомоги вчителями, які мають стаж до 10 років

Допомога виплачується в розмірі десяти прожиткових мінімумів для  працездатних осіб, що установлений на 1 січня 2020 року.

На отримання допомоги мають право вчителі, які станом на 1 січня 2020 р. працювали на посаді вчителя та мали стаж педагогічної роботи до 10 років включно, а також мають педагогічне навантаження у 2020 році і продовжують обіймати посаду вчителя під час виплати допомоги.

До стажу педагогічної роботи зараховується час роботи, який враховується під час встановлення надбавки за вислугу років.

Допомога виплачується вчителям виключно за їх основним місцем роботи у закладі загальної середньої освіти одноразово і в повному розмірі незалежно від обсягу педагогічного навантаження.

У разі коли вчитель у 2020 році перейшов працювати на посаду вчителя до іншого закладу загальної середньої освіти і допомогу не отримав, допомога йому виплачується за рахунок міжбюджетного трансферту, переданого місцевим бюджетом, якому планувалася ця виплата, до місцевого бюджету, за яким фінансується заклад загальної середньої освіти, до якого перейшов вчитель.

Нагадаємо, Кабмін спрямував у регіони субвенцію для виплати надбавок молодим вчителям.зарплатзарпла

Back to top button