день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Подарунок від куріння

При регулярному курінні тютюнова залежність може розвинутися всього за 3-18 місяців, причому жінки потрапляють в неї набагато легше, ніж чоловіки.

При тютюнової залежності в організмі людини включається механізм регулювання рівня нікотину в крові. З припиненням його надходження відбувається пригнічення дихання і з’являються симптоми тютюнової абстиненції: порушення апетиту, неприємні відчуття в шлунку, уповільнення серцевого ритму, падіння артеріального тиску, тривога, дратівливість. Курці в два рази частіше, ніж некурящі, стають жертвами мікроінсультів і, як наслідок, інсультів обширних.

Куріння гальмує обмін мікроелементів рослинної їжі, які захищають органи зору. Ризик втрати зору зростає в три рази. Хронічний бронхіт у курців реєструється в 5-7 разів частіше, ніж у некурящих. У подальшому хронічний бронхіт ускладнюється емфіземою легенів і пневмосклерозом, захворюваннями, що істотно порушують функцію легенів.

Слина під час паління збагачується повним списком складових сигарети, і ця агресивна рідина роз’їдає слизову оболонку шлунково-кишкового тракту до виразок шлунка та дванадцятипалої кишки. У чоловіків куріння має пряме відношення до розвитку імпотенції та безпліддя. У жінок куріння під час вагітності на 50% збільшує ризик мати дитину з розумовою відсталістю, а часом обертається викиднем, загибеллю плоду. Мені здається, це достатній привід замислитися.