день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Починати роботу рано шкідливо для здоров’я

Більш пізній початок дня дозволяє оптимізувати робочий процес.

Американські вчені з’ясували, що однією з умов ефективної працездатності є правильний режим праці. Дослідники з Університету Пенсільванії вважають, що час старту робочого дня має величезне значення в цьому питанні.

Фахівці вивчили думку 120 тисяч респондентів, з’ясувалося, що кращі результати в роботі показують ті, хто починає працювати не раніше, а то і трохи пізніше 10 години ранку, так як 1:00 відстрочки роботи – це близько 20 додаткових хвилин сну.

Шестигодинна тривалість нічного сну є недостатньою для сучасної людини. Ті ж, хто приступають до роботи о 10 годині ранку, сплять близько семи з половиною годин. Це, на думку дослідників, ідеальний компроміс для високої працездатності і збереження здоров’я.

Шкільне життя

  
Більш пізній початок дня дозволяє оптимізувати робочий процес. Американські вчені з'ясували, що однією з умов ефективної працездатності є правильний режим праці. Дослідники з Університету Пенсільванії вважають, що час старту робочого дня має величезне значення в цьому питанні. Фахівці вивчили думку 120 тисяч респондентів, з'ясувалося, що кращі результати в роботі показують ті, хто починає працювати не раніше, а то і трохи пізніше 10 години ранку, так як 1:00 відстрочки роботи - це близько 20 додаткових хвилин сну. Шестигодинна тривалість нічного сну є недостатньою для сучасної людини. Ті ж, хто приступають до роботи о 10 годині ранку, сплять близько семи з половиною…

Оцінити

0