день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

По всій Україні запровадять одеській досвід онлайн-підготовки до ЗНО «Будь розумним»

Міністерство освіти та науки підтримує проект онлайн-підготовки до ЗНО «Будь розумним\Be smart», створений за ініціативи голови Одеської ОДА Максима Степанова, і вважає, що його варто поширити на всю Україну. Про це 18 травня на прес-конференції в Одесі заявила міністр освіти та науки Лілія Гриневич.

«Цей проект ми підтримуємо ідеологічно, я вважаю, що він дуже правильний. Більше того, ми з головою ОДА Степановим говорили про можливість його розповсюдження на всю країну. І, в принципі, вже здійснили у цьому напрямку певні кроки. Їх ще рано оголошувати, але ми над цим будемо працювати. Змішане навчання є дуже актуальним для України, тому що в нас багато сільських територій, багато малих шкіл, і навчання коли ти сам формуєш собі графік навчання є дуже продуктивним і правильним. Це великий плюс, коли крім звичайних уроків у школі, діти мають можливість доступу до уроків найкращих вчителів країни», — заявила Гриневич.

Проект «Будь розумним/Be smart» – це безкоштовна цілодобова онлайн-платформа для кожного бажаючого підтягнути прогалини у навчанні, систематизувати знання та належним чином підготуватися до тестів ЗНО. Ініціатива стартувала у Одеській області на початку квітня 2017 року і була реалізована завдяки залученню до проекту приватних інвестицій особисто Максима Степанова та групи педагогів регіону.

Онлайн-курс охоплює і систематизує всю шкільну програму, надає можливість переглядати відео-лекції з різних предметів та користуватися схемами, картами, зображеннями. У рамках ініціативи передбачено щоденне навчання за індивідуальним графіком, а також тренування на всіх типах тестів, які зустрічаються на ЗНО.

Нагадаємо, що проект «Будь розумним/Be smart» реалізується у рамках Стратегічного плану дій голови Одеської ОДА «Розумний регіон».

Джерело