Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

По всій Україні запровадять одеській досвід онлайн-підготовки до ЗНО «Будь розумним»

Міністерство освіти та науки підтримує проект онлайн-підготовки до ЗНО «Будь розумним\Be smart», створений за ініціативи голови Одеської ОДА Максима Степанова, і вважає, що його варто поширити на всю Україну. Про це 18 травня на прес-конференції в Одесі заявила міністр освіти та науки Лілія Гриневич.

«Цей проект ми підтримуємо ідеологічно, я вважаю, що він дуже правильний. Більше того, ми з головою ОДА Степановим говорили про можливість його розповсюдження на всю країну. І, в принципі, вже здійснили у цьому напрямку певні кроки. Їх ще рано оголошувати, але ми над цим будемо працювати. Змішане навчання є дуже актуальним для України, тому що в нас багато сільських територій, багато малих шкіл, і навчання коли ти сам формуєш собі графік навчання є дуже продуктивним і правильним. Це великий плюс, коли крім звичайних уроків у школі, діти мають можливість доступу до уроків найкращих вчителів країни», — заявила Гриневич.

Проект «Будь розумним/Be smart» – це безкоштовна цілодобова онлайн-платформа для кожного бажаючого підтягнути прогалини у навчанні, систематизувати знання та належним чином підготуватися до тестів ЗНО. Ініціатива стартувала у Одеській області на початку квітня 2017 року і була реалізована завдяки залученню до проекту приватних інвестицій особисто Максима Степанова та групи педагогів регіону.

Онлайн-курс охоплює і систематизує всю шкільну програму, надає можливість переглядати відео-лекції з різних предметів та користуватися схемами, картами, зображеннями. У рамках ініціативи передбачено щоденне навчання за індивідуальним графіком, а також тренування на всіх типах тестів, які зустрічаються на ЗНО.

Нагадаємо, що проект «Будь розумним/Be smart» реалізується у рамках Стратегічного плану дій голови Одеської ОДА «Розумний регіон».

Джерело

Back to top button