Анонс

ПЛЮСПЛЮС створить серію мультфільмів за ідеями українських школярів

1 жовтня стартує всеукраїнський проект Міністерства освіти і науки України “Це наше і це твоє” за підтримки телеканалу ПЛЮСПЛЮС. Учням 2-4 класів запропонують подумати про те, за що вони пишаються своїм рідним краєм і поділитись цим з усією країною. Найцікавіші історії потраплять на ПЛЮСПЛЮС: за ідеями переможців проекту канал створить нові серії мультфільму “Це наше і це твоє”.

Мультсеріал “Це наше і це твоє” від ПЛЮСПЛЮС – це соціальний проект, який у простій формі розповідає юним глядачам про те, що захоплюючого є в Україні: унікальні факти та винаходи, неймовірні природні ресурси тощо. Наприклад, наш літак “Мрія” – найбільший в світі, мелодія Щедрик – найпопулярніша, а трембіта – найдовший в світі інструмент, при тому, що важить всього 1,5 кг – як кошеня. Цього року проект здобув премію Кабінету міністрів України імені Лесі Українки.

Всеукраїнський проект Міністерства освіти і науки України “Це наше і це твоє” також є соціальним і покликаний дати юним українцям і українкам розповісти на всю країну, за що вони пишаються своїм рідним краєм. Тільки уявіть, Дмитрик з Черкащини зможе дізнатися про потрійну веселку, яку бачила Оленка з Києва. А Петро із Запоріжжя розкаже про велетенського чорногуза, який із дзьоба годував своїх пташенят.

“Цей проект – прекрасна нагода подивитись навкруги й побачити, що рідний край прекрасний і цікавий. І більше того – прославити його на всю країну. Для когось предметом гордості буде найчистіше озеро, для когось – найбільше поле квітів або унікальне поселення чорних лелек”, – зазначила генеральний продюсер телеканалу ПЛЮСПЛЮС Іванна Найда.

Взяти участь у проекті дуже просто. Треба подумати, можливо, порадитись з батьками, дідусями або бабусями, й придумати цікаву історію про свій рідний край. Потім поділитись нею з вчителем. Він визначить, яка з історій у класі найцікавіша, і на уроці малювання разом з однокласниками треба буде створити ілюстрації до неї. Усі малюнки та історію – скласти до пакунку і до 10 листопада відправити на адресу Міністерства освіти і науки України. Там творча група визначить 25 найцікавіших робіт. Переможці будуть оголошені на День Святого Миколая, 19 грудня.

Ідеї школярів надихнуть відомого художника і арт-директора каналу ПЛЮСПЛЮС Едуарда Катихіна разом з командою мультиплікаторів створити нові серії серіалу “Це наше і це твоє”, де у титрах буде вказано, який клас та школа є авторами ідеї. І їх побачить вся країна.

  
Back to top button