день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Підлітку достатньо мати одного близького друга, стверджують фахівці

Дослідники з університетів Сассекса, Белфаста і Лідса проаналізували дані 409 добровольців у віці від 11 до 19 років. Всі учасники були вихідцями з малозабезпечених сімей. Добровольців запитали, як вони справлялися з негативними переживаннями. Також учасники розповіли про відносини з однолітками.

Вчені виявили, що у хлопчиків зазвичай був один кращий друг, який підтримував їх і допомагав вирішувати проблеми. Дівчатка частіше вибирали погані способи вирішення проблем, наприклад, вживали наркотики і алкоголь, хоча у них теж були близькі друзі і подруги. Фахівці припускають: стикаючись з проблемою, дівчатка думають, що самі винні. Хлопчики, у свою чергу, розуміють, що це не їхня вина, і шукають інші способи подолання труднощів.

Підтримка родини теж виявилася важлива для підлітків. За словами фахівців, у молодих людей з малозабезпечених сімей менше можливостей і найчастіше гірше стан здоров’я, ніж у тих, чиї батьки добре заробляють. Завдяки близьким друзям такі підлітки стають впевненішими в собі. Тому їм краще мати одного хорошого друга, ніж поверхово спілкуватися з цілою компанією.

Шкільне життя