день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Під час навчання мозок людини зазнає сильних змін

Заучування і дослідження нової інформації на роботі чи вдома реально змінює клітини мозку. І вчені Університету Британської Колумбії вперше встановили, як саме це відбувається, пише The Free Press Journal . Вони описали ключову молекулярну зміну, що відбувається в мозку в процесі навчання і запам’ятовування.

Отже, навчання стимулює клітини мозку, і маленька амінокислота приєднується до білка мозку, відомому як дельта-катенин. Даний процес важливий для змін в клітинних зв’язках в мозку, сполучених з навчанням.

Вивчення тварин лабораторних моделей показало: після обстеження нового середовища у тварин в мозку в два рази збільшувалася концентрація зміненого дельта-катеніну. Тобто він брав активну участь у формуванні спогадів.

Порушення в описаному процесі можуть, у свою чергу, пояснити розвиток деяких психічних захворювань. Мозкова активність змінює і структуру білка, і його функцію, підкреслюють вчені.