Перший урокСценаріїФайли

Перший урок: Співає сонячні пісні уся моя родина, бо родились на землі, що зветься Україна (1 клас)

Л. В. Шкребтієнко, вчитель початкових класів Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №20 Черкаської міської ради

 

Мета: формування ключових компетентностей: вміння вчитися – само організовуватися до навчальної діяльності у взаємодії з іншими учасниками навчально-виховного процесу; громадянськоїусвідомлення своєї належності до різних елементів природного, етносоціального й соціально-культурного середовищ, бережливе ставлення до природи, до людей, до самого себе; загальнокультурної – орієнтуватися в особливостях національної і загальнолюдської культури в побутовій і культурно-дозвіллєвій сфері, культурологічних основ сімейних, соціальних, суспільних явищ; соціальної – збагачувати у дітей уявлення про шкільну родину як об’єднання людей, у яких одна мета; проектувати стратегії своєї поведінки з урахуванням інтересів та потреб інших;

предметних компетентностей: розширити кругозір учнів про Україну, державні символи, викликати інтерес до пізнання своєї Батьківщини, розвивати почуття патріотизму, виховувати дружні відносини і взаємоповагу у шкільній родині, почуття гордості за свою школу, країну, готовності бути гідним громадянином України.

Обладнання: карта України; зображення символів України, ілюстрації за темою «Що таке Україна?», зображення талісманів Євро-2012 та м’яча; конверти; відеоролик «Розкажи про Україну»; аудіо записи пісні «Калина» та мелодії пісні «Маленька країна»; повітряні кульки, які відрізняються кольором, розміром, формою; на партах у дітей кольорові олівці, маркери,  аркуші для малювання формату А-6, заготовки з кольорового паперу для виготовлення квітів; мікрофон; гроно калини.

Особливості проведення уроку: урок розроблено з використанням інтерактивних форм та методів, відеоролика, аудіо записів та із максимальним забезпеченням рухового режиму.

 

Завантажити: Перший урок: Співає сонячні пісні уся моя родина, бо родились на землі, що зветься Україна (1 клас) (Розмір: 19.2 KB, Завантажень: 507)
Back to top button