день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Перфекціоністи можуть бути жорстокими, попереджають психологи

Працювати з перфекціоністом в команді зручно, тому що він ретельно стежить за процесом. Але деяких перфекціоністів варто побоюватися. Вони самолюбні, здатні на злі жарти і мають схильність до антисоціальної поведінки, розповідає The Daily Mail .

Вчені з Університету Кента проаналізували дані 229 осіб. Дослідники говорять, що існує 3 типи перфекціоністів. Перший тип – перфекціоністи, орієнтовані на себе. Вони дотримуються соціальних норм і за допомогою жартів намагаються встановити зв’язок з іншими людьми. Таким людям не властиве агресивне почуття гумору.

Другий тип – соціально-наказані перфекціоністи. Вони люблять жартувати над собою і мають низьку самооцінку. Ці люди часто відчувають себе неповноцінними. Зазвичай вони не реагують на позитивний зворотний зв’язок. Обидва цих типи критикують, в першу чергу, самих себе, а не інших.

А ось третій тип – це перфекціоністи, орієнтовані на інших. Вони не піклуються про соціальні норми, і їм важко встановлювати близькі стосунки з людьми. Такі перфекціоністи ставлять себе вище інших, тому їм складно вписуватися в колектив. Це нарциси, які легко можуть образити людину.

В іншому дослідженні, проведеному раніше, фахівці з Університету Монреаля з’ясували, що перфекціоністи часто висмикують у себе волосся, вищипують шматочки власної шкіри і гризуть нігті. Причому, вони роблять це від нудьги або в стані фрустрації. Тобто, судячи з усього, у них така поведінка пов’язано не з занепокоєнням і стресом, а зі специфічними переконаннями.

Шкільне життя