ГоловнеУчительська

Перенавчатимуть не тільки учителів перших класів, а й завучів

40 відео з рекомендаціями для вчителів початкової школи щодо використання сучасних методик навчання дітей у 1-4 класах набрали понад 150 тис. переглядів на youtube та ще 102 тис. людей дізналися про відеорекомендації на сторінці онлайн-платформи EdEra у Facebook.

Найбільше цікавилися новими методиками із викладання Літературного читання та Математики. Особливо популярними на Facebook стали звернення сучасних українських письменників, що розповідали про себе та свої книжки. Зокрема, найбільше переглянули відео-звернення Тетяни Стус, Наталії Саражинської, Олеся Мамчича, Тетяни Бєляєвої та Світлани Скворцової.

“Щоб у 2018 році запустити перший клас Нової української школи нам потрібно перенавчити 22 тис. учителів, що візьмуть перший клас Нової української школи і більше 3 тис. завучів. Ми покладаємо великі надії на прогресивних учителів-практиків, що вже зараз готові вчитися новим методикам і які власним прикладом демонструють, яким має бути сучасний вчитель. Ці допоміжні відео – наш крок у допомозі викладачам навчитися новим методикам та отримати вільний доступ до знань про роботу із сучасними дітьми”, – пояснила Лілія Гриневич.

Вона додала, що успіх проекту оновлення програм – заслуга продуктивної співпраці МОН із громадськістю, зокрема, освітньою онлайн-платформою EdEra, без якої цей процес не міг би бути таким відкритим та прозорим.

“Думаю, що чверть мільйона переглядів – не межа. Чим більше учителів усвідомлюватимуть потребу у додатковій інформації і розумітимуть, як самостійно навчитись новим методикам – тим більшою популярністю користуватимуться подібні матеріали”, – зазначив керівник проекту EdEra Ілля Філіпов.

Нагадаємо, що оновлення програм початкової школи об’єднало більше 4,5 тис. експертів, учителів-практиків та батьків навколо оновлення програм для 1-4 класів. Ці коментатори залишили більше 8,5 тис. пропозицій до програм, більшість із яких були враховані.

Також наразі продовжується оновлення програм для базової школи. Вже минуло 2 сесії публічного обговорення, в межах якого до програм внесли більше 10,5 тис. пропозицій. Презентація фінального драфтупрограм відбудеться 25 травня, а протягом червня-липня закінчиться робота із консолідації нових навчальних матеріалів для використання вчителями на уроках в межах оновлених програм.

Back to top button