день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Перенавчатимуть не тільки учителів перших класів, а й завучів

40 відео з рекомендаціями для вчителів початкової школи щодо використання сучасних методик навчання дітей у 1-4 класах набрали понад 150 тис. переглядів на youtube та ще 102 тис. людей дізналися про відеорекомендації на сторінці онлайн-платформи EdEra у Facebook.

Найбільше цікавилися новими методиками із викладання Літературного читання та Математики. Особливо популярними на Facebook стали звернення сучасних українських письменників, що розповідали про себе та свої книжки. Зокрема, найбільше переглянули відео-звернення Тетяни Стус, Наталії Саражинської, Олеся Мамчича, Тетяни Бєляєвої та Світлани Скворцової.

“Щоб у 2018 році запустити перший клас Нової української школи нам потрібно перенавчити 22 тис. учителів, що візьмуть перший клас Нової української школи і більше 3 тис. завучів. Ми покладаємо великі надії на прогресивних учителів-практиків, що вже зараз готові вчитися новим методикам і які власним прикладом демонструють, яким має бути сучасний вчитель. Ці допоміжні відео – наш крок у допомозі викладачам навчитися новим методикам та отримати вільний доступ до знань про роботу із сучасними дітьми”, – пояснила Лілія Гриневич.

Вона додала, що успіх проекту оновлення програм – заслуга продуктивної співпраці МОН із громадськістю, зокрема, освітньою онлайн-платформою EdEra, без якої цей процес не міг би бути таким відкритим та прозорим.

“Думаю, що чверть мільйона переглядів – не межа. Чим більше учителів усвідомлюватимуть потребу у додатковій інформації і розумітимуть, як самостійно навчитись новим методикам – тим більшою популярністю користуватимуться подібні матеріали”, – зазначив керівник проекту EdEra Ілля Філіпов.

Нагадаємо, що оновлення програм початкової школи об’єднало більше 4,5 тис. експертів, учителів-практиків та батьків навколо оновлення програм для 1-4 класів. Ці коментатори залишили більше 8,5 тис. пропозицій до програм, більшість із яких були враховані.

Також наразі продовжується оновлення програм для базової школи. Вже минуло 2 сесії публічного обговорення, в межах якого до програм внесли більше 10,5 тис. пропозицій. Презентація фінального драфтупрограм відбудеться 25 травня, а протягом червня-липня закінчиться робота із консолідації нових навчальних матеріалів для використання вчителями на уроках в межах оновлених програм.