день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Педіатри закликають відмовитися від антибактеріальних гелів і вологих серветок

У догляді за новонародженим повинні бути тільки мило і вода. Таким чином можна убезпечити дитину від цілого ряду проблем, відзначає The Telegraph . Відомо: спроби створити вдома стерильне середовище, повністю виключивши контакт з мікробами, виливаються в алергії, астму та інші аутоімунні захворювання. І перші два тижні життя критично важливі для становлення імунітету. Організму необхідно контактувати з патогенами, щоб навчитися себе захищати і контролювати.

За словами фахівців Королівського коледжу акушерів, необхідно дотримуватися базові правила гігієни (мити руки до годування і після зміни підгузників, прати речі при правильній температурі, захищати дітей від тварин і людей з інфекціями), але без фанатизму. На момент народження легені дитини стерильні. Проте їх практично моментально заселяють мікроби. Експеримент з мишами це підтверджує. Відразу після народження мишенята були беззахисні перед запаленням в легенях. І за наступні 2 тижні колонізація легких приводила до розвитку особливих імунних клітин, що захищають від астми. Це регуляторні Т-клітини, що стежать за імунітетом і пригнічують запалення.

Але якщо легкі залишалися стерильними, вони ставали ще більш чутливими до мікробів і демонстрували ознаки астми. Як зазначає доктор Бенджамін Марсленд, що працював з мишами, зроблене відкриття дозволяє встановити ідеальний час для боротьби з астмою, і це перші дні життя.

  
У догляді за новонародженим повинні бути тільки мило і вода. Таким чином можна убезпечити дитину від цілого ряду проблем, відзначає The Telegraph . Відомо: спроби створити вдома стерильне середовище, повністю виключивши контакт з мікробами, виливаються в алергії, астму та інші аутоімунні захворювання. І перші два тижні життя критично важливі для становлення імунітету. Організму необхідно контактувати з патогенами, щоб навчитися себе захищати і контролювати. За словами фахівців Королівського коледжу акушерів, необхідно дотримуватися базові правила гігієни (мити руки до годування і після зміни підгузників, прати речі при правильній температурі, захищати дітей від тварин і людей з інфекціями), але без фанатизму. На момент…

Оцінити